2034/608
Udstillingsplakat; Louisiana 6–28. feb. 1965. Usign. Litografisk trykt i farver. Trykt hos Permild & Rosengreen København. Lysmål 83×59.
Original stand. Små håndteringsmærker - og folder. Misfarvninger.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud