2432/698
Harald Engman (f. København 1903, d. sst. 1968)
Motiv fra Nytorv, København. Usign. Olie på plade. 33×42.
Behov for let overfladerensning. Enkelte misfarvninger og ridser.
Vurdering
107745 |