2443/​239

To køreplaner af bemalet metal, linie 3 og 5. 20. årh. H. 20 cm. B. 13 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

18 bud

1168841 600 DKK
1052671 550 DKK
1168841 500 DKK
1052671 480 DKK
1168841 (Autobud) 460 DKK
1052671 440 DKK
1168841 (Autobud) 420 DKK
1052671 400 DKK
1168841 (Autobud) 380 DKK
1052671 360 DKK
1168841 (Autobud) 340 DKK
1052671 320 DKK
1168841 (Autobud) 300 DKK
1052671 290 DKK
1168841 (Autobud) 280 DKK
1052671 270 DKK
1168841 260 DKK
1052671 250 DKK