12114/218
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
Komposition. Sign. Bentemarie Kjeldbæk. Litografi i farver nr. 218/275. Bladmål 64×46. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag