2445/​83

Dansk Louis XVI kommode af mahogni, let buet front med fire skuffer. 18. årh.s slutning. H. 82. B. 76. D. 50.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Denen forben med revne.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået

853301 3.000 DKK