2445/83
Dansk Louis XVI kommode af mahogni, let buet front med fire skuffer. 18. årh.s slutning. H. 82. B. 76. D. 50.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Denen forben med revne.
Vurdering
Dette emne er udgået
853301 |