1833/619
Gina Pellón (f. Cienfuegos, Cuba 1926, d. Paris 2014)
Komposition. Sign. Gina Pellon, essai. Litografi i farver og collage. Lysmål 36×26.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. august 2018
Vurdering
Hammerslag