12102/​44

Ramón Úbeda (f. Jaén 1962)

Otto Canalda (f. Barcelona 1977)

“Inout”. Standerlampe af hvidt formstøbt plast. Udført hos Metalarte, Spanien. H. 215.

Sælger oplyser

Brugsslitage. Ridser og mærker. Skruer medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.700 kr.

(Autobud) 1.700 kr.
1.650 kr.
1.600 kr.
1.550 kr.
(Autobud) 1.500 kr.
1.500 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.