12102/44
Ramón Úbeda (f. Jaén 1962)
Otto Canalda (f. Barcelona 1977)
“Inout”. Standerlampe af hvidt formstøbt plast. Udført hos Metalarte, Spanien. H. 215.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skruer medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag