12102/​44

Ramón Úbeda (f. Jaén 1962)

Otto Canalda (f. Barcelona 1977)

“Inout”. Standerlampe af hvidt formstøbt plast. Udført hos Metalarte, Spanien. H. 215.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Skruer medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.700 DKK

(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
(Autobud) 1.500 DKK
1.500 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK