2142/7560
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
“Sodamensch”. Sign. Kasper Eistrup 2011, 22/40. Litografi i farver. Bladstørrelse 39×23,5.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud