1946/736
Viggo Bentzon (f. Hornbæk 1938, Nordsjælland,1954-)
Landskab med hus. Sign. Viggo Bentzon. Olie på lærred. 70×60.
Original stand.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag