2440/203
Fransk alterstage af forgyldt metal til syv lys. 19. årh.s slutning. H. 99 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Stearin rester.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1017052 | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 (Autobud) | ||
1071871 | ||
1017052 | ||
1071871 |