2440/​203

Fransk alterstage af forgyldt metal til syv lys. 19. årh.s slutning. H. 99 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Stearin rester.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

18 bud

1017052 3.400 DKK
1071871 3.200 DKK
1017052 (Autobud) 3.000 DKK
1071871 3.000 DKK
1017052 (Autobud) 2.900 DKK
1071871 2.800 DKK
1017052 (Autobud) 2.700 DKK
1071871 2.600 DKK
1017052 (Autobud) 2.500 DKK
1071871 2.400 DKK
1017052 (Autobud) 2.300 DKK
1071871 2.200 DKK
1017052 (Autobud) 2.100 DKK
1071871 2.000 DKK
1017052 (Autobud) 1.650 DKK
1071871 1.600 DKK
1017052 1.550 DKK
1071871 1.500 DKK