2426/841
Dansk møbeldesign
Sidebord af palisander med konkave sider og to underliggende hylder. 1950–60'erne. H. 59,5. B. 53. D. 35.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet.
Vurdering
Hammerslag
1066288 |