1439/1628
Tre kinesiske figurer af glaseret keramik forestillende tre mænd. 20. årh. H. 23–44 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag og reparationer.
Varia, 25. september 2014
Vurdering
Hammerslag