2432/2
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med blomster og bladværk, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 134. B. 70.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag. Reparationer. Manglende pyntelister.
Vurdering