2432/2
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med blomster og bladværk, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 134. B. 70.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag. Reparationer. Manglende pyntelister.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag