2425/93
Kinesisk hinterglasmaleri med tre figurer på balkon. Ca. 1900. Lysmål 49×75 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og hårrevner i spejlet.
Vurdering
Hammerslag