2444/​983

Dansk møbeldesign

Skab af eg, front med to låger med udskæringer, bag hvilke hylder og udtræksbakker. 1970'erne. H. 130. B. 130. D. 42.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle stødmærker. Vandskjolder. Nøgle mangler.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?