1921/1733
Fjervifte med ribber af gennembrudt ben. Tilhørende æske medfølger. 20. årh.s begyndelse. H. 34.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Æske med slitage.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag