11946/141
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Kompositioner. Begge sign. Rob. Jacobsen. Litografier i farver. Bladstørrelse 74×56 og 73×54. Uindrammede. (2)
Papiret er gulnet. Misfarvninger. Nogle folder.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag