2108/817
Jørgen Teik Hansen (f. København 1947)
Komposition. Sign. på bagsiden JTH, 93. Olie på lærred. 104×53.
Lærredet er dubleret.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag