895/319
Stor prismekrone med 24 lysarme af forgyldt bronze, behængt med prismer. Frankrig, 19. årh.s slutning. H. 115. Diam. 100.
Brugsslitage.
Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020
Vurdering
Hammerslag