911/​355

Fransk vaseformet empire kaminur af forgyldt bronze, skive af hvid emalje. Sign. a Paris. 19. årh.s slutning. H. 40.

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

11.000 DKK