2043/514
De Sede Design Team
Lænestol med justérbart sæde betrukket med brunt skind. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||