1908/671
Jack Kampmann, m .fl. (f. London 1914, d. 1989)
Mogens Valeur, m .fl. (f. Rødvig 1927, d. 2000)
Fire kompositioner. Delvis sign. og nummererede. Litografier i farver. Bladstørrelse hver ca. 79×54. Uindrammede. (4)
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag