2445/​11

Svensk chatol af bemalet og forgyldt træ, overdel med vitrineskab. Gustaviansk form, 20. årh. H. 210. B. 120. D. 55.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Liste i den ene side har en revne.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?