2414/2094
Constellation af stål og guldbelagt stål, ref. 14902. Mekanisk værk med automatisk optræk. Caliber 561. Uoriginal rem af sort læder. Ø 34 mm. 1962.
Tekst rettet 25/3–24
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. En markering løs. Lynette mangler.
Armbåndsure, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag