12043/​25

Hans Christian Bærenholdt (f. København 1890, d. 1976)

“Emiliekilde”. Sign. H.C. Bærenholdt 1967. Olie på lærred. Lysmål 50×60. Rammemål 66×76.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

700 kr.

700 kr.
650 kr.
600 kr.
550 kr.
500 kr.