2013/707
Peter Ng
“Z-Bar”. Gulvlampe af hvidlakeret aluminium. Udført og mærket hos Koncept. H. 112/194.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag