2442/637
Theis Wendt (f. København 1981)
“On the way up”, 2006. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage af mixed media. Lysmål 112×81.
Proveniens: Galleri Christoffer Egelund, København.
Original stand.
Vurdering