2115/​503

Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)

“Yesterday was armageddon today is a whole new situation”. Sign. Hornsleth, 2008. Olie på stof. 135×300. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 13. april 2021

Vur­dering

60.000 DKK

Hammerslag

65.000 DKK

65.000 DKK
60.000 DKK
55.000 DKK
50.000 DKK