2115/503
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“Yesterday was armageddon today is a whole new situation”. Sign. Hornsleth, 2008. Olie på stof. 135×300. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag