2432/209
Senempire “Hetsch” kop og underkop af porcelæn, dekorerede i teglrød glasur og guld. Den Kongelige Porcelainsfabrik, 19. årh.
Fogrgyldning med slitage.
Vurdering
988012 | ||
879475 |