2432/209
Senempire “Hetsch” kop og underkop af porcelæn, dekorerede i teglrød glasur og guld. Den Kongelige Porcelainsfabrik, 19. årh.
Fogrgyldning med slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
23 bud