2421/277
Retur til rekvirent. 10 billedrammer af birk, mahogni, glas, sølvplet mm. 20. årh.s begyndelse. H. 16–37. B. 13–27. (10)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. maj 2024
Vurdering
Hammerslag