2043/44
Italiensk spejl i ramme af udskåret og forgyldt træ. Barok stil. 19. årh.s slutning. H. 87. B. 100.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud