2440/​909

Peter Voigt (f. Skanderborg 1964)

“Bag masken”, 2024. Sign. Peter Voigt med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 60×51.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

14 bud

1120071 (Autobud) 2.300 DKK
1163540 2.200 DKK
1120071 (Autobud) 2.100 DKK
1163540 2.000 DKK
1120071 (Autobud) 1.950 DKK
1163540 1.900 DKK
1120071 (Autobud) 1.850 DKK
1163540 1.800 DKK
1120071 (Autobud) 1.750 DKK
1163540 1.700 DKK
1120071 (Autobud) 1.650 DKK
1163540 1.600 DKK
1120071 1.550 DKK
998210 1.500 DKK