12148/​26

Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)

Marrée basse (Lav vande). Sign. Nr. 76/150. Litografi 1977. Trykt af Bramsen, Clot, udgivet af Egmont. Bladmål 76×56. Rammemål 83,5×63.

Papiret er gulnet.

Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK