Edvard Saltoft (f. København 1883, d. sst. 1939)
Interiør med en kvinde siddende på en solbeskinnet trappe. Sign. monogram. Olie på lærred. 42×35.
Kunstner og tekst tilrettet 12/8
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer.
12 bud
835403 (Autobud) | ||
1009699 | ||
835403 (Autobud) | ||
1009699 | ||
835403 (Autobud) | ||
1009699 | ||
835403 (Autobud) | ||
1009699 | ||
835403 (Autobud) | ||
1009699 | ||
835403 | ||
1078661 |