1325/881
Four Design
Rektangulært spisebord med top af fineret ahorn, udfoldeligt stel af forkromet stål. H. 73. B. 80. L. 160.
Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 18. juni 2013
Vurdering
Hammerslag