1325/​881

Four Design

Rektangulært spisebord med top af fineret ahorn, udfoldeligt stel af forkromet stål. H. 73. B. 80. L. 160.

Enkelte ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 18. juni 2013

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK