2125/5268
Thailand, Order of the White Elephant, knight grand cross, flot sæt med bryststjerne, 78 mm, orden, 107×58 mm, forgyldt og forsølvet kobber med emalje, samt bjælke og knaphulsroset - alt i med fin stand uden emajleskader og minimale brugsspor
Mønter, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag