Wolmer Zier, (efter Rembrandt van Rijn) (f. Øster Ulslev Sogn 1910, d. Løkken 1990)
Portræt af en ældre herre med fuldskæg. Sign. W. Zier, Efter Rembrandt. Olie på lærred. 51×41.
Behov for let overfladerensning.
257325 | ||
1096475 |