12014/93
En dansk senempire ramme af udskåret forgyldt træ. Uden etiket. 1830'erne. Lysmål ca. 51×37. Rammemål 63,5×49.
Alm. aldersrelateret patina.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag