12147/​191

Marianne May (f. Gladsaxe 1943)

Trompetformet pendel af glaseret stentøj. Sign. May 75. H. 26 Diam. 35.

Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK