12147/191
Marianne May (f. Gladsaxe 1943)
Trompetformet pendel af glaseret stentøj. Sign. May 75. H. 26 Diam. 35.
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag