2142/239
Et par keruber af udskåret, bemalt og forgyldt træ. Antagelig 18/19. årh. H. 42 cm. (2)
Nogle mindre malingafslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud