2427/​32

Barok klapbord af fyrretræ, hver sarg med skuffe. 18. årh. H. 75,5. B. 93. L. 65/119/178,5.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?