2438/901
Leo Thellefsen (f. Vedsted ved Åby 1909, d. 1997)
Fest i gaden. Sign. Leo Th. Olie på lærred. 73×84.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer. Mindre afskalninger.
Vurdering