2438/911
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952)
Eventyrslot, 1994. Sign. mongram. Olie på masonit. 30×26.
Vurdering
40766 | ||
901798 | ||
40766 (Autobud) | ||
1072041 | ||
40766 (Autobud) | ||
893847 | ||
40766 |