2125/585
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Côte d'Azur. Tryksign. Picasso. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 100×66. Uindrammet.
En revne nederst i papiret.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud