2049/​579

Gunnar Aagaard Andersen (f. Ordrup 1919, d. Munkerup 1982)

Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)

Svend Wiig Hansen (f. Møgeltønder 1922, d. Helsingør 1997)

Tre kompositioner. Alle sign. og nummererede. Litografier i farver. Bladstørrelse 65×47. (3)

Moderne kunst og design, 1. december 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.350 DKK

1.350 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK